Hammer Winch IFBA’21 Fuarında!

Almanya’da Hammer Winch Rüzgarı…

Dünyanın en büyük kurtarma ve çekme araçları buluşmalarından birisi olan Uluslararası Ticari Kurtarma ve Çekme Araçları Fuarı (Internationale Fachausstellung Bergen und Abschleppen, IFBA) IFBA’21, 90’ın üzerinde uluslararası katılımcı ve birçok ülkeden binlerce ziyaretçiyle 2-4 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Kassel kentinde gerçekleştirildi.

Sektörün önde gelen çekme-kurtarma aracı ve aksesuar üreticilerinin katıldığı fuarda Türkiye’nin en büyük hidrolik halat tamburu üreticisi Hammer Endüstri’de yerini aldı. 

1973 yılından bu yana düzenlenen ve Avrupa’da sektörün en prestijli fuarı olarak gösterilen IFBA’ya bu sene de katılım oldukça yüksekti. Birçok ülkeden gelen katılımcıların sektördeki gelişmeleri takip etmek için bir fırsat olarak gördüğü fuarda üreticiler de son teknoloji ürünlerini sergileme imkanı buldu.

Hammer Endüstri’nin bir markası olan Hammer Winch’in özellikle en zorlu koşullarda dahi yüksek performanslı, güçlü ve dayanıklı hidrolik halat tamburu modelleri fuar ziyaretçileri tarafından büyük ilgi görürken araç üreticileri ve satış ekipleri tarafından da tam not aldı.

Avrupa’nın en büyük tematik fuarlarından birisi olan IFBA; araç, aksesuar üreticileri, ticari satış ağları ve kullanıcılar arasında bir köprü kurulması ve ilişkilerin geliştirilmesi açısından da büyük bir önem taşıyor. 

Sektör liderleriyle kurmuş olduğumuz ilişkiler ve yeni işbirlikleriyle Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’da da sektörün en büyük üreticisi olma amacımız yolunda önemli kazanımlar elde etmiş olmanın mutluluğunu, değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmekle kalmayıp, teknoloji üretme misyonumuz ve yenilikçi vizyonumuzla ürettiğimiz ürünlerimizi uluslararası fuarlarda da sergileyerek güçlü alt yapısıyla sürekli büyüyen ülkemiz sanayisini yurtdışında en iyi şekilde temsil etmenin de gururunu yaşıyoruz.

Hammer Endüstri olarak gelişmiş teknolojik altyapımız, modern üretim tesisimiz, yüksek kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızla yerli ve uluslararası fuarlarda yer almaya ve ülkemiz sanayisinin tanıtımına gururla katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Gösterdikleri yoğun ilgi nedeniyle tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.