IDEF'21'deyiz!

IDEF'21'de Hammer Endüstri Standına Yoğun İlgi...

Dünyanın en büyük savunma sanayii buluşmalarından birisi olan Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı (International Defence Industry Fair, IDEF) IDEF’21, 53 Ülkeden 481 yerli 580 yabancı katılımcıyla 17-20 Ağustos tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Sektör öncüsü birçok yerli ve yabancı savunma sanayii üreticisinin son teknoloji ürünlerini sergileme fırsatı bulduğu fuarda, bugün dünyanın 7 kıtasına ihracat yapan ve Türkiye’nin ilk halat tamburu üreticisi olan Hammer Endüstri de yerini aldı.

Değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmekle kalmayıp, teknoloji üretme misyonu ve yenilikçi vizyonuyla ülkemizde sektör lideri olan, küresel piyasalarda da pazar payını her geçen gün artıran Hammer Endüstri’nin standı katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Özellikle Hammer Winch’in yeni seri ürünleri olan ST serisi ve gücüyle şaşırtan 2x35, 70 Tonluk Tank Taşıyıcı Hidrolik Vinç katılımcıların beğenisini kazanırken, hafif, orta ve ağır seriler de ziyaretçilerden tam not aldı.

Hammer Endüstri olarak gelişmiş teknolojik altyapımız, modern üretim tesisimiz ile yüksek kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızla başta Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçları olmak üzere savunma sanayimizin stratejik ve prestijli projelerinde yer almaya devam edeceğiz.

Gösterdikleri yoğun ilgi nedeniyle tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.